ניהול מרלוג בסביבה עתירת טכנולוגיה

1 דקות קריאה
0 הערות

מנהלי מרלו"גים ומחסנים נאלצים להתמודד היום יותר מתמיד עם כמות נתונים הולכת וגוברת, עם עיבוד מידע רב יחד, עם דרישה לקיום סטנדרטים גבוהים בקשר לביצוע משימות ולניהול מלאי אמין נכון ואיכותי, כל זאת יחד עם צמצום הוצאות והתייעלות.

קרא עוד  

WMS - מערכת ניהול מחסנים רקע תשתיות והקמה

3 דקות קריאה
0 הערות

ניהול מחסנים גדולים ובמיוחד מרכזים לוגיסטיים – ויהא תחום פעילותם אשר יהיה, הפך להיות אתגר ניהולי לא פשוט, הצורך להיות יעיל במידה שתענה על הדרישה המתגברת וברמת דיוק גבוה ומיידית, ולא פחות מכך, שתהיה עדיין רווחית לארגון, דרש פתרון מתאים.

קרא עוד  

צרות של עשירים

1 דקות קריאה
0 הערות

תמיד, כשמישהו מספר על בעיות הנובעות מעודף ביקוש - התגובה של רוב השומעים היא - "צרות של עשירים" והתגובה בדרך כלל מלווה בגיחוך, לעיתים בביטול, אך לרוב, "צרות של עשירים" הם צרות לא פחות בעייתיות, צרות כאלה שההשלכות שלהם עלולות להסב נזק לשנים.

קרא עוד  

שלבים בהתפתחות הלוגיסטיקה

1 דקות קריאה
0 הערות

חשיבות הלוגיסטיקה בשרשרת האספקה והשפעתה על עלויות המוצר, חשיבותה ומשמעותה בחיי היום יום שלנו.

קרא עוד  

Integrated "Management Information System"

4 דקות קריאה
0 הערות

The Managment information system or a WMS system are just tools, They should match the mission had intended in the most efficient and effective way = WHAT BEST MEETS THE NEEDS.

קרא עוד  

תכנון אחסון ובניית אסטרטגיות ליקוט

2 דקות קריאה
0 הערות

ארגונים שואפים לספק את המוצרים והשירותים שלהם בצורה מהירה, זולה וטובה יותר, ועל ידי כך ליצור יתרון תחרותי, בכלל, הרגלי הצריכה ותהליכי הגלובליזציה אינם מותירים מקום לארגונים איטיים ו/או לא יעילים.

קרא עוד  

מניעת תקלות אספקה

1 דקות קריאה
0 הערות

בריף על תקלות אספקה והדרך למנוע אותם

קרא עוד